نکته های دستگاه سوهان برقی
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 32122530
بازدید کننده: 30774300
بازدید های امروز: 19880
بازدید های دیروز: 27497
برچسب ها

سوهان برقی

برای کاشت ناخن از چه سوهان برقی استفاده کنیم؟

سلام به خانوم های عزیزم، در پی سوالات بسیاری از کارآموزان در مورد موارد استفاده سوهان برقی و اینکه از چه مارکی استفاده کنند و یا اینکه برای خرید چه میزان هزینه کنند بر آن شدم تا مطلبی در این باره براتون آماده کنم تا کمکی کرده باشم به هنرجویان این رشته در شروع کارشون در ادامه مطلب با ما باشید…

.

دستگاه سوهان برقی چیست؟

دستگاه سوهان برقی یکی از ابزارهای اصلی کاشت ناخن به شمار می آید، این دستگاه در کاشت ناخن جهت سوهان کشیدن و صاف کردن ناهمواری های سطح ناخن استفاده میشود.

از روز اول که کاشت ناخن را شروع می کنید تا روز آخر سوهان برقی در کنار شماست، چون شما بدون دستگاه سوهان برقی اصلا نمیتوانید کاری در حیطه کاشت ناخن انجام دهید، یک ناخن کار احتیاج ۱۰۰% به دستگاه سوهان برقی دارد.

قیمت این دستگاه از مبلغ ۲۵۰۰۰۰ تومان شروع میشود تا ۸۰۰۰۰۰ تومان که شما میتوانید بسته به بودجه تان برای خرید این دستگاه هزینه کنید.

.

این دستگاه دارای سرسوهان هایی قابل تعویض با ابعاد و گونه های مختلف می باشد که در شکل زیر شاهد آن هستید

سوهان برقی

.

نکاتی در رابطه با خرید دستگاه سوهان برقی

یک دستگاه سوهان برقی خوب ضامن سرعت کار بیشتر، کار تمیز تر و راحتی بیشتر برای شما و همچنین مشتریتانتان خواهد بود پس در خرید آن دقت فرمایید.
سعی کنید در حد امکان از سوهان برقی پدالی استفاده کنید چون در هنگام کار سرعت عمل شما را بالا خواهد برد.
از سوهانی استفاده کنید که دور موتورش حداقل ۲۰۰۰۰ RPM در دقیقه باشد ( جهت اطلاع از سرعت دستگاه سوهان برقی در هنگام خرید حتما به دفتر چه راهنما آن مراجعه کنید).

توجه:

استفاده از سوهان برقی MAX را فقط برای کارآموزانی که قصد کار حرفه ای ندارند توصیه می کنم.

اگر شما قصد کار کردن حرفه ای را دارید مارک دستگاه پیشنهادی من به شما مارک استرانگ است، دستگاه های جدید استرانگ کاملا حرفه ای هستند.
اگر شما در ابتدا سوهان برقی مناسبی تهیه نکنید مطمئن باشید بعد از گذشت چند ماه مجبور به خرید سوهان برقی حرفه ای و صرف هزینه مجدد خواهید شد، پس در خرید سوهان برقی کاملا دقت و تحقیق کنید تا خریدی موفق داشته باشید و پشیمان نشوید.

محصول مرتبط :

مطالب مرتبط :

مانیکور و پدیکور چیست

کدام روش کاشت ناخن بهتر است؟

آموزش کاشت ناخن با ژل

مهرسا

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
3