آمار درخشان: فکر کردم الان استعفا بدهم به نفع پرسپولیس است
header
تبلیغات

$$$ پرداخت فطریه و زکات $$$

$$$ مقالات کرونا و اخبار کرونا $$$

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

 

 

نماد اعتماد الکترونیک

logo-samandehi

پیج رنک
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
جستجوی گوگل
Google


در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 8965537
بازدید کننده: 8462376
بازدید های امروز: 5251
بازدید های دیروز: 6133
برچسب ها
درخشان: فکر کردم الان استعفا بدهم به نفع پرسپولیس است

درخشان: فکر کردم الان استعفا بدهم به نفع پرسپولیس است

۱۳۹۴/۰۱/۱۶ نوین طیور

درخشان-فکر-کردم-الان-استعفا-بدهم-به-نفع-پرسپولیس-است

سرمربی مستعفی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فکر کردم اگر هم اکنون استعفا بدهم به نفع تیم خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ،حمید درخشان پس از تمرین عصر امروز سرخ‌پوشان در خصوص جلسه‌ای که برگزار کرده، اظهار داشت: من از آقای نژادفلاح خواهش کردم استعفایم را قبول کند و کسی دیگر در تیم حاضر شود تا بتواند کمک کند. احساس کردم بدشانسی به خاطر من است و شاید با رفتن من این مسئله به تیم بازگردد و استعفایم به نفع تیم باشد.

وی ادامه داد: فردا جلسه‌ای با نژادفلاح خواهم داشت و اگر به توافق برسیم در مدت کوتاه در کنار تیم خواهم ماند اما پس از بازی با النصر قطعا از تیم جدا خواهم شد. به هر حال باشگاه در این باره تصمیم خواهد گرفت.

سرمربی مستعفی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می‌شود برانکو یکی از گزینه‌های پرسپولیس به شمار می‌آید، تصریح کرد: امیدوارم هر موضوعی که به نفع پرسپولیس است رقم بخورد و هر کسی که به تیم می‌آید بتواند به تیم کمک کند. به هر حال همه می‌خواهند به تیم کمک کند. اما یکی می‌تواند و یکی نمی‌تواند. ما هم دوست داشتیم که کمک کنیم که نشد. هر کسی که بیاید قدمش روی چشم.

درخشان در خصوص آمادگی بازیکنان پرسپولیس تصریح کرد:‌خوشخبتانه بازیکنان شرایط خوبی دارند و قول دادند با تمام توان‌شان در بازی حاضر شوند.

وی در مورد نبود دو بازیکن این تیم مقابل النصر گفت: طبیعی است که عدم حضور این بازیکنان تاثیرگذار است اما امیدوارم که سایر بازیکنان جای خالی آنها را پر کند. پرسپولیس یک تیم است و بازیکنان نشان خواهند داد که می‌توانند در غیاب سایر نفرات هم عملکرد خوبی داشته باشند.

سرمربی مستعفی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص حضور هواداران گفت: امیدوارم هواداران در ورزشگاه حاضر شوند و حمایت کامل خود را از تیم انجام دهند همانگونه که هواداران النصر در عربستان حاضر شدند.

90tv

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما