لمپارد: همیشه پسر چلسی هستم
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 32070174
بازدید کننده: 30721976
بازدید های امروز: 17114
بازدید های دیروز: 13602
برچسب ها

۱۳۹۴/۰۱/۱۴نوین طیور

لمپارد-همیشه-پسر-چلسی-هستم

بازیکن سابق چلسی عنوان کرد هیچکس نمی تواند رابطه عاطفی او با باشگاه چلسی را از بین ببرد.

فرانک لمپارد که در سال ۲۰۰۱ از وستهام به چلسی پیوست، با این باشگاه سه بار به قهرمانی در لیگ برتر و یک بار قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دست یافت ولی سال گذشته در انتقالی عجیب از چلسی راهی نیویورک سیتی و سپس منچسترسیتی شد.

فرانک لمپارد درباره حضور خود در چلسی گفت:‌ ۱۳ سال در چلسی بودم و همیشه پسر چلسی باقی می مانم چون آنجا بازی کردم و خاطره های بسیاری از آن باشگاه دارم. نمی‌شود هواداران چلسی را فراموش کرد که از من حمایت کردند. آنها تصمیم گرفتند که زمان رفتن است و در ۳۵ سالگی چیزهای زیادی نیست که بر سر آن بجنگید. من هم جا را برای جوانایی چون اسکار و بازیکن آماده ای چون فابرگاس باز کردم. آنگاه منچسترسیتی برای من آمد و این انتقال اتفاق خوبی برای من بود. افراد زیادی در ۳۶ سالگی از سوی قهرمان انگلیس برای ۵ ماه بازی دعوت نمی شوند. من ارتباط بسیار خوبی با هواداران چلسی دارم و آن را از دست نمی دهم. هنوز خانه اصلی ام در چلسی است و زیاد به لندن بازمی‌گردم. هیچ کس نمی‌تواند ارتباط عاطفی من با چلسی و هوادارانش را از بین ببرد.

لمپارد درباره مورینیو نیز گفت:‌ مورینیو مربی فوق‌العاده‌ای است. انگار او کیفیتی از هر مربی بزرگی در خود دارد. او کمک بزرگی در فوتبال به من کرد. وقتی به چلسی آمد، اعتماد به نفس خوبی نداشتم. من ۲۵ سال داشتم و او چیزهای جدیدی در من یافت. این کاری بود که او با همه بازیکنان می‌کرد. او نقش بزرگی در موفقیت‌های دوران ورزشی من داشته است.

او درباره بهترین خاطره خود در چلسی نیز گفت:‌ بزرگترین دستاورد ما قهرمانی اروپا بود. برای یک ساعت در زمین شادی می کردیم. کمتر کسی فکر می کرد بایرن را در خانه خودش ببریم. می‌دانید که شکست یک تیم آلمانی در ضربات پنالتی یعنی چه؟ ما آن شب را جشن گرفتیم و این اتفاق در دو سه روز پس از آن هم ادامه داشت. سه یا چهار روز پس از آن قهرمانی وقتی در خانه روی میز ایستاده بودم، همسرم گفت که فرانک باید دست از جشن گرفتن برداری. وقتش رسیده که به زندگی عادی بازگردی.

فرانک لمپارد که این فصل یک بار به عنوان بهترین بازیکن منچسترسیتی انتخاب شد همراه تیمش در رده دوم لیگ برتر قرار دارد. آنها دوشنبه شب مهمان کریستال پالاس هستند. چلسی صدرنشین نیز که با یک بازی کمتر و ۶ امتیاز بیشتر در رده نخست قرار گرفته است شنبه میزبان استوک سیتی خواهد بود.

90tv

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
41
به علاوه
20
=

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما