شکوری: هنوز هم نگران وضعیت صبا هستیم
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 32516322
بازدید کننده: 31167515
بازدید های امروز: 24278
بازدید های دیروز: 26764
برچسب ها

۱۳۹۴/۰۱/۱۴نوین طیور

شکوری-هنوز-هم-نگران-وضعیت-صبا-هستیم

مدافع تیم فوتبال صبای قم گفت: هنوز هم نگران وضعیت تیم هستیم و اینگونه نیست که مسابقات را با خیالی راحت ادامه دهیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم،هادی شکوری در خصوص دیدار فردا (شنبه) صبای قم مقابل سپاهان اظهار داشت: مطمئناً بازی سختی خواهیم داشت اما متقابلاً این بازی برای سپاهان هم سخت است.

وی ادامه داد: شرایط تیم ما خوب است و شاید چند روزی تمرینات را به دلیل مشکلاتی که وجود داشت عقب انداختیم اما با شروع دوباره تمرینات شرایط خوبی پیدا کرده‌ایم و امیدوارم شرایط‌مان را در جدول حفظ کنیم.

مدافع صبا درباره اینکه آیا مشکلات مالی این باشگاه حل شده است یا نه، گفت: این مشکلات به صورت کامل حل نشده اما درصد کمی از قراردادها را پرداخت کرده‌اند. بازیکنان ما آنقدر خوب و قانع هستند که شرایط باشگاه را درک کرده و با همین دریافتی کم هم کار را ادامه می‌دهند تا باشگاه به قول‌های بعدی‌اش عمل کند.

شکوری در خصوص اینکه به نظر می‌رسد صبا جایگاهش را در جدول تثبیت کرده و دیگر بابت سقوط کردن نگرانی ندارد، خاطرنشان کرد: هنوز هم نگرانی داریم و این نگرانی‌ها به جاست. خودم به عنوان بزرگ‌تر تیم نگران شرایط تیم هستم چون شرایط‌مان به گونه‌ای نیست که بخواهیم با خیال راحت به ادامه مسابقات فکر کنیم.

وی یادآور شد: فکر می‌کنم از طرف باشگاه باید یک مقدار بیشتر به بازیکنان اهمیت داده شود، چون همه از جان و دل مایه می‌گذارند. به نظرم بازیکنان صبا حتی از بازیکنان راه‌آهن که پول نمی‌گیرند بیشتر به فکر تیم هستند چون ما باید هر روز برای تمرین کردن راهی قم شویم و این مسیر طولانی را طی کنیم. امیدوارم خدا هم به ما نظر کند و بتوانیم در بازی‌های باقی مانده نتیجه بگیریم.

90tv

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
25
به علاوه
39
=

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما