سرمربی الهلال:خوش‌شانس بودیم دروازه‌مان باز نشد
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 32360877
بازدید کننده: 31012242
بازدید های امروز: 22577
بازدید های دیروز: 32598
برچسب ها

۱۳۹۳/۱۲/۲۶نوین طیور

سرمربی-الهلالخوششانس-بودیم-دروازهمان-باز-نشد

سرمربی تیم فوتبال الهلال عربستان گفت: در ۳۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم فولاد خوزستان بر توپ و میدان مسلط شد و خوش شانس بودیم که گلی دریافت نکردیم.

جورجیوس در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار مقابل فولاد خوزستان که با تساوی بدون گل به پایان رسید،‌ گفت: همانطور که پیش‌بینی می‌کردم بازی بسیار دشواری بود. سخت‌تر از حریف شرایط زمین بازی بود که اجازه نداد فوتبال زیبایی به نمایش بگذاریم. در نیمه اول فرصت‌های خوبی داشتیم که استفاده نکردیم. در نیمه دوم از دقیقه ۵۰ تا ۷۵ فولاد خوزستان سوار بر بازی شد و خوش‌ اقبال بودیم که گلی دریافت نکردیم. هر تیمی که سخت‌کوش باشد در زمین برنده خواهد شد.

وی در مورد اینکه آیا کیفیت فنی که در مورد فولاد خوزستان تصور می‌کرد را از این تیم دید، خاطرنشان کرد: نظرم راجع به فولاد خوزستان همان نظر قبلی است که گفته بودم آنها تیم سخت‌کوش و قابل احترامی هستند. باید به حریف احترام بگذاریم.

سرمربی الهلال در رابطه با فرق فوتبال آسیا و اروپا، عنوان کرد: مقایسه این دو لیگ خیلی سخت است. چون مسیر تیم‌ها یکی است اما سخت‌ افزاری که آنجا وجود دارد در ایران نیست. به طور مثال بارسلونا و چلسی که بسیار ثروتمند هستند اما این امکانات در آسیا مثل آنجا نیست. در دو بازی که در الهلال بودم واقعا لذت بردم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان پا به سن گذاشته اروپایی که به آسیا می‌آیند می‌توانند به کیفیت این تیم‌ها کمک کنند، گفت: هر تیمی به بازیکن خوب و باکیفیت نیاز دارد. آن بازیکن با تلاش خودش باید سعی کند تا نظر مربی را جلب کند و خودش را با فرهنگ آنجا تطبیق نماید.

90tv

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
31
به علاوه
1
=

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما