راموس: اگر رئال یک خصلت داشته باشد، آن هم خوشحالی است
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 32477253
بازدید کننده: 31128515
بازدید های امروز: 11973
بازدید های دیروز: 30255
برچسب ها

۱۳۹۳/۱۲/۲۲نوین طیور

راموس-اگر-رئال-یک-خصلت-داشته-باشد-آن-هم-خوشحالی-است

مدافع رئال مادرید معتقد است که اگر تیمش تنها یک ویژگی‌ داشته باشد، آن هم شادی میان بازیکنان است.

سرخیو راموس، گرت بیل، مارسلو و خاویر هرناندز شب گذشته چند ساعت پس از گفت‌و‌گوی پرس با رسانه‌ها و دفاع از آنچلوتی، در نشستی که توسط شرکت مایکروسافت برگزار شده بود، شرکت کردند.

راموس در پاسخ به سوال هواداری که از او خواسته بود داستانی جالب از تمرینات رئال تعریف کند، گفت: اگر این تیم در این سال‌ها یک خصلت داشته باشد، آن هم خوشحالی است. در جلسات تمرینی امسال و فصل گذشته لحظات منحصر به فردی را در هر روز تجربه کردیم. علاوه بر همه این‌ها خودمان را وقف کارمان می‌کنیم؛ باید خوشحال باشیم بنابراین هیچ چیزی نمی‌تواند لبخند را از چهره ما محو کند. خوشبختانه درون تیم جو فوق‌العاده‌ای وجود دارد. هیچ داستان خاصی در ذهنم ندارم چون در همه تمرینات همین شکل است.

چیچاریتو گفت: احساس می‌کنم با بهترین بازیکنان دنیا تمرین می‌کنم. برای کاری اینجا هستم و در فرصت‌های کمی که نصیبم شده است، تلاش کردم تا این را نشان دهم. برای فرصتی که انتظارش را می‌کشم، آماده خواهم شد.

این بازیکن مکزیکی ادامه داد: وقتی هواداران من را در شرایط خوب و بد حمایت می‌کنند، وقتی که از من انتظار دارند که در سطح باشگاه باشم، این خیلی مهم است و به من کمک می‌کند.

در همین حال بیل درباره تجربه‌ای که در انگلیس داشت و افتخاراتی که در مادرید کسب کرد، صحبت کرد و افزود: لیگ برتر قدرت بدنی بیشتری می‌خواهد و از سرعت بالاتری برخوردار است اما لالیگا تکنیکی‌تر است. گلزنی در فینال کوپا‌دل‌ری رویایی بود که به تحقق پیوست. این چیزی است که فوتبال دارد؛ به ما اجازه می‌دهد افتخار کسب کنیم و تاریخ‌سازی کنیم.

مارسلو نیز خاطرنشان کرد: بسیاری از بازیکنان دوست دارند در مادرید باشند، بنابراین تمام تلاشم را برای پیراهن رئال و تیم ملی برزیل انجام می‌دهم.

90tv

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
33
به علاوه
32
=

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما