آمار هشدار حجتی به گران‌فروشان مرغ
header
تبلیغات

$$$ تخفیف ویژه بسه آموزش بورس $$$

$$$ مقالات کرونا و اخبار کرونا $$$

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

 

 

نماد اعتماد الکترونیک

logo-samandehi

پیج رنک
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
جستجوی گوگل
Google


در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 9220642
بازدید کننده: 8709207
بازدید های امروز: 1034
بازدید های دیروز: 6547
برچسب ها
هشدار حجتی به گران‌فروشان مرغ

هشدار حجتی به گران‌فروشان مرغ

خبرگزای مهر

وزیر جهاد کشاورزی گفت:هیچ دلیلی برای افزایش قیمت مرغ وجود ندارد و در صورت استمرار اجحاف فعلی در حق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مسئولان تعزیرات به ناچار وارد عمل می‌شوند و با متخلفان برخورد می‌کنند.
 محمود حجتی در مورد افزایش قیمت گوشت مرغ دربازار با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵۰ هزار تن گوشت و مرغ منجمد در سردخانه‌ها ذخیره داریم، اظهار داشت : بنابراین  در تمام مراکز استان‌ها مرغ سردخانه‌‌ای با قیمت هر کیلوگرم ۵۵۰۰ تومان به هر مقدار که متقاضی وجود داشته باشد عرضه می‌شود.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه از شبکه توزیع خواسته‌ایم با توجه به ذخایر مرغ در حق مصرف‌کننده در ایامی مثل شب عید اجحاف نشود، گفت:از نظر ما قیمت گوشت گرم مرغ نزدیک ۷ هزار تومان و بیشتر از آن اجحاف و به ضرر تولیدکننده و مصرف‌کننده است.
حجتی افزود: عدم رعایت شبکه توزیع باعث می‌شود دولت و مراجع قانونی و پست‌های بازرسی وارد عمل شوند که این موضوع به مصلحت توزیع‌کننده و مصرف‌کننده نیست.

وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان ساخت: در حال حاضر ۱۵۰ هزار تن ذخیره مرغ منجمد داریم و عرضه نمایشگاهی مستقیم آن در اختیار میادین میوه و تره‌بار قرار گرفته که با حق‌العمل‌کاری که وزارت صنعت تعیین می‌کند مرغ منجمد را با قیمت ۵۵۰۰ تومان از سردخانه می‌گیرد و با قیمت ۵۹۰۰ تومان در نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا عرضه می‌کند. ‌
حجتی اضافه کرد:بنابراین هیچ دلیلی برای افزایش قیمت مرغ وجود ندارد و در صورت استمرار  اجحاف فعلی در حق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان  مسئولان تعزیرات به ناچار وارد عمل می‌شوند و با متخلفان برخورد می‌کنند.

بسته آموزش پرورش مرغ گوشتی

بسته آموزش پرورش مرغ تخمگذار

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما