قلعه نویی: کرار می تواند در لیگ های اروپایی بازی کند
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 32340248
بازدید کننده: 30991673
بازدید های امروز: 1948
بازدید های دیروز: 32598
برچسب ها

۱۳۹۳/۱۱/۳۰ نوین طیور

قلعه-نویی-کرار-می-تواند-در-لیگ-های-اروپایی-بازی-کند

امیر قلعه نویی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی استقلال و گسترش فولاد صحبت کرد و گفت:"از نظر روحی و روانی شرایط خوبی داریم ، آرش برهانی ، یعقوب کریمی را در بازی فردا در اختیار نخواهیم داشت و وضعیت کرار جاسم هم مشخص نشده ولی باید ببنیم پرواز برای بازی فردا به تبریز وجود دارد یا نه  که او در بازی حضور یابد."

وی در مورد شرایط کرار اظهار داشت :" کرار بازیکن بزرگی بود و اهالی رسانه تبریز بیشتر از من وی را می شناسند. اگر کرار از نظر اخلاقی خودش را بهتر کند می تواند در لیگ های اروپایی نیز بازی کند. بودن کرار برای تیم ما محوری است اما در بازی با پیکان دیدیم که بدون حضور او مشکل خاصی نداشتیم. در مرحله اول کسب سه امتیاز هدف ماست ، محرومیت کرار قانونی نبوده است. "

قلعه نویی در مورد برگزار شدن بازی در ورزشگاه اختصاصی باشگاه گسترش فولاد بیان کرد:"ما از نظر ساختار فوتبال و زیرساخت ها مشکل دارم. هر چند که با آمدن  آقای تاج وضعیت بهتر شده است اما برنامه ایده آلی وجود ندارد. جای تعجب است که در لیگ چهارم دغدغه زمین را داشته باشیم. وقتی وضعیت زمین گسترش فولاد را دیدم خوشحال شدم که فردا بازی زیبایی را شاهد خواهیم بود."

وی در خصوص زمان حضور خود در تراکتورسازی بیان کرد :" من بر اساس قراردادم به تبریز آمده بودم و منتی برای انجام کارهایم ندارد در حالی که سی درصد قراردادم را هنوز نداده اند. آقایان رفتاری کردند تا از تبریز بروم که اگر خودم تصمیم داشتم بروم چرا لیست خرید را در اختیار باشگاه قرار دادم. "

قلعه نویی در مورد گسترش فولاد هم صحبت کرد:"تیمهایی که آقای کمالوند مربی آن است ، بازی تاکتیکی، سریع و خطرناک را ارائه می دهد که این موضوع در زمان حضور وی در تراکتورسازی هم صادق بود. گسترش فولاد بازی زیبایی ارائه می دهد. ما خیلی از اوقات ترکیب کاملمان را در اختیار نداشتیم اما هر زمان بازیکنان را در اختیار داشتیم ، فوتبال خوبی ارائه دادیم."

90tv

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
6
به علاوه
20
=

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما