عالیشاه: می‌خواهیم همین روند را در لیگ قهرمانان آسیا ادامه دهیم
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 32366149
بازدید کننده: 31017496
بازدید های امروز: 27849
بازدید های دیروز: 32598
برچسب ها

۱۳۹۳/۱۱/۲۴ نوین طیور

عالیشاه-میخواهیم-همین-روند-را-در-لیگ-قهرمانان-آسیا-ادامه-دهیم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌دانستم نوروزی چطور سانتر می‌کند و به خاطر همین خوب جاگیری کردم و ضربه سر زدم.

به گزارش وبسایت نود ، امید عالیشاه در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پدیده مشهد گفت: تمام تیم می‌خواست سه امتیاز را بگیرد و این اتفاق هم رخ داد. این برد از لحاظ روحی و روانی برای ما بسیار مهم بود و امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

وی در خصوص گل سه امتیازی که به پدیده زد، خاطرنشان کرد: می‌دانستم نوروزی چطور سانتر می‌کند و به خاطر همین خوب جاگیری کردم و ضربه سر هم زدم. گلی که من حاصل تلاش همه بازیکنان تیم بود و به نوعی همه تیم گل زدند نه من.

هافبک پرسپولیس درباره شرایط سرخپوشان در جدول رده‌بندی لیگ برتر عنوان کرد: شرایط پرسپولیس و استقلال با ۲ برد پیاپی در جدول از زمین تا آسمان فرق می‌کند.

عالیشاه ادامه داد: می‌خواهیم همین روند را در لیگ قهرمانان آسیا ادامه دهیم و در آن مسابقات هم به موفقیت برسیم.

وی در مورد شادی گلی که با هواداران پرسپولیس انجام داد، گفت: می‌خواستم شادی‌ام را با هواداران پرسپولیس تقسیم کنم و به آنها بگویم که با شادی آنها ما هم شاد می‌شویم. واقعاً همه هدف بازیکنان این است که هواداران را خوشحال کنند.

90tv

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
49
به علاوه
44
=

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما