آمار احتمال کاهش قیمت مرغ در هفته آینده
header
تبلیغات

$$$ تخفیف ویژه بسه آموزش بورس $$$

$$$ مقالات کرونا و اخبار کرونا $$$

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

 

 

نماد اعتماد الکترونیک

logo-samandehi

پیج رنک
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
جستجوی گوگل
Google


در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 9186868
بازدید کننده: 8677031
بازدید های امروز: 5645
بازدید های دیروز: 6983
برچسب ها
احتمال کاهش قیمت مرغ در هفته آینده

احتمال کاهش قیمت مرغ در هفته آینده

خبرگزاری ایرنا
دبیر انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغداران گوشتی دلیل افزایش قیمت مرغ طی روزهای اخیر را بالا بودن تقاضا دانست و پیش بینی کرد که قیمت مرغ هفته آینده قدری کاهش یابد.
محمد یوسفی افزود: میزان تقاضا در دهه مبارک فجر به دلیل افزایش کمک های مردمی و عرضه این محصول در ادارات و سازمان ها موجب بالا رفتن ناگهانی قیمت مرغ طی روزهای اخیر شده است.

وی اظهار داشت: قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده اکنون در محل مرغداری ها نسبت به نخستین هفته بهمن ماه سالجاری بین 600 تا 700 تومان افزایش یافته به طوری که هم اکنون هر کیلوگرم مرغ زنده در محل مرغداری ها 4 هزار و 800 تومان به فروش می رسد.

وی ادامه داد: این در حالی است که در هفته ابتدایی بهمن ماه قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ در کشتارگاه ها حدود 5 هزارو 700 تومان بود اما امروز قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ در محل کشتارگاه ها به 6 هزار و 800 تومان رسیده که بیانگر افزایش بیش از یک هزارتومانی این محصول است.

وی ادامه داد: امروز قیمت گوشت مرغ در خرده فروشی ها نیز بین 7 تا 7 هزار و 500 تومان عرضه می شود که با قیمت مرغ زنده آن تفاوت قیمتی بالایی دارد.
دبیر انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغداران گوشتی، گفت: امروز هر کیلوگرم گوشت مرغ در میادین میوه و تره بار با قیمت 6 هزار و 500 تومان عرضه می شود این رقم کمترین نرخ در بازار مصرف است.

وی معتقد است: البته با وجود هزینه های تمام شده تولید و کاهش نسبی قیمت نهاده های طیور قیمت مرغ زنده به حد تعادل خود رسیده است.
یوسفی پیش بینی کرد؛ با پایان دهه مبارک فجر و کاهش تقاضا به طور حتم نرخ گوشت مرغ کاهش مجدد را تجربه خواهد کرد.

وی درباره میزان ذخیره سازی گوشت مرغ مورد نیاز ایام نوروز نیز گفت: طبق آمار، تاکنون حدود 160 هزارتن گوشت مرغ توسط شرکت پشتیبانی امور دام و مردم ذخیره سازی شده که تنها 20 هزار تن آن قرار است در دو مرحله سبد کالاهای دولت قرار بگیرد.
وی ادامه داد: مابقی آن نیز برای تنظیم بازار به تدریج عرضه خواهد شد، بنابراین مردم نگرانی برای تامین گوشت مرغ مورد نیاز ایام نوروز خود نداشته باشند چرا که عرضه بالا موجب کاهش قیمت ها نیز می شود.

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما