قلعه نویی: عده‌ای ما را اذیت کردند تا استقلال کامل نباشد
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 32473101
بازدید کننده: 31124365
بازدید های امروز: 7821
بازدید های دیروز: 30255
برچسب ها

تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ نوین طیور

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: فغانی در جام ملت‌های آسیا افتخار ما ایرانی‌ها بودو امروز هم خوب قضاوت کرد.
به گزارش فارس، امیر قلعه نویی پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل سایپا در نشست خبری گفت: امیدوارم خدا به کارگرجم شفا بدهد و باید از دوستان در هیات فوتبال کرج از مسئولان هیات و مدیران ورزش هم تشکر کنم و باید از فغانی هم تشکر کنم چون با وجود خستگی خیلی خوب قضاوت کرد و او افتخار ما ایرانی‌ها در جام ملت‌های آسیا بود.
سرمربی استقلال در ادامه تاکید کرد: از جاسم کرار گلایه مند هستم نباید کارت زرد دوم را می‌گرفت و اخراج می‌شد. به مجید جلالی که مربی اخلاق مدار است و تیم سایپا هم تبریک می‌گویم اگر روزی قهرمان شویم بدانید با عبور از این سد قهرمان شدیم. به جز ضربه میلاد میداودی که توپ را به تیرک زد ما کنترل بازی را در ختیار داشتیم و مالکیت توپ را آنها داشتند اما ما مسلط بر بازی بودیم.
وی ادامه داد: یکسری ما را اذیت کردند که نتوانیم تیم کامل داشته باشیم ولی من از بازیکنانم تشکر می‌کنم که استقلال گونه بازی کردند. از هواداران در کرج هم تشکر می‌کنم که آمدند و از ما حمایت کردند و امیدوارم در بازی‌های آینده هواداران بیایند و از ما حمایت کنند.
 مدیر رسانه‌ای استقلال در ابتدای نشست گفت: سازمان لیگ تاکید کرده که سوال‌های حاشیه‌ای پرسیده نشود و من مسئول آن هستم از اکبر کارگر جم هم یاد کنیم.
منبع : تابناک

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
40
به علاوه
11
=

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما