یانوزای: نمی‌توانم در سیستم فان خال بازی کنم
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 32468792
بازدید کننده: 31120061
بازدید های امروز: 3512
بازدید های دیروز: 30255
برچسب ها
زمان: 1393/11/15 نوین طیور:

عدنان يانوزاي، هافبک جوان منچستريونايتد مدعي شد که دوست دارد بيشتر به او بازي برسد و سيستم فان خال، کار را برايش سخت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، بعضی روزنامه‌ها و منابع گزارش داده بودند که یانوزای، جایی در برنامه‌های سرمربی هلندی ندارد و او قصد دارد در پایان فصل، ستاره جوان بلژیکی را به فروش برساند. با این حال، یانوزای در چند هفته ی اخیر به ترکیب 2-5-3 یونایتد بازگشته و چندین بازی برای تیمش انجام داده است. ولی او عنوان کرد که دوست دارد زمان بیشتری در زمین بازی کند و سیستم مورد استفاده فان خال، کار را برای او سخت کرده است.

او گفت:" من از کودکی، در پست شماره 10 بازی می‌کردم و آنجا راحت تر هستم ولی می‌دانم که به عنوان بال هم می‌توانم بازی کنم. ولی واقعا یک بال دفاعی نیستم. برایم خیلی سخت است زیرا بیشتر در کارهای دفاعی باید شرکت کنم و من هم مدافع نیستم. من در زیر 21 ساله‌ها، در خط حمله بودم. بله، مقابل کمبریج از سیستم الماس استفاده کردیم و من هم به عنوان هافبک چپ بازی کردم. آنجا احساس راحتی دارم و فکر می‌کنم مشکلی نخواهم داشت."

یانوزای در پاسخ به اینکه در آینده در کدام تیم توپ خواهد زد گفت:" بستگی دارد فوتبال چگونه پیش برود. پست مورد علاقه من، بال و شماره 10 است. بازیکنان زیادی اینجا هستند و من می‌توانم در چندین پست به میدان بروم. تنها فرصت دادن در حال حاضر مهم است."

منبع ورزش3

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
44
به علاوه
49
=

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما