سرگرمی سگ
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 31778953
بازدید کننده: 30431228
بازدید های امروز: 15853
بازدید های دیروز: 26751
برچسب ها
سرگرمی سگ

سرگرمی سگ

نوین طیور www.novintiur.ir

قبل از آنکه بدون نگرانی بتوانید با سگتان در محیط آزاد بازی کنید ، باید مطمئن شوید که از شما اطاعت می کند.
در اینجا سرگرمی هایی است که می توانید با او انجام دهید...
1- پیاده روی! چه چیزی برای سگ بهتر است از این که با صاحبش قدم بزند. در این حالت هم وقتتان را صرف بودن با سگتان می کنید و هم به سلامتی خود و سگتان کمک می کند.
2- بسیاری از نژادهای شکارچی و تریرها ، عاشق توپ هستند. برخی از سگها بیشتر از بقیه دوست دارند تا بدنبال توپ بدوند. بعضی از آنها وقتی که شما توپ را پرتاب می کنید می دوند به دنبال آن ولی برخی دیگر وقتی که توپ را پرتاب می کنید به شما نگاه می کنند مثل اینکه می گویند "تو توپ رو انداختی نه من ، پس خودت برو بیارش" . توپ های مختلف را امتحان کنید، بعضی از سگها از توپهای جغجغه دار خوششان می آید و برخی دیگر خیر. شما می توانید به سگتان اجازه دهید تا اسباب بازیش را خودش انتخاب کند.
3- سگ خود را لب آب ببرید. بعضی از نژادهای شکارچی از آب خوششان می آید. اسباب بازیش را به داخل آب نه جندان دور بی اندازید تا بدود داخل آب و آنرا بگیرد، مطمئن شوید که اسباب بازی آن از جنسی است که روی آب شناور می ماند.
4- از کتابها و اینترنت استفاده کنید تا روشهای آموزش برای نجات ، جستجو ، کشیدن کالسکه و چیزهای گوناگون را پیدا کرده و به سگتان آموزش دهید. بستگی  دارد به نژادی که شما دارید. به یاد داشته باشید که سگ شما روزی بخاطر دلیل خاصی پرورش داده شده است و اکثر سگها از کار کردن لذت می برند.
5- یاد بگیرید که آراستن سگتان را خودتان انجام دهید. نه تنها با اینکار پول خود را خرج نمی کنید بلکه یک تجربه برای هر دو شما می باشد. خیلی سگها از آراستن لذت می برند. آنها وقتی که زیبا هستند دوست دارند خودنمایی کنند. آن وقت شما برای اینکه کاری کردید که او زیبا وخشنود شده است احساس رضایت می کنید.
6- کاری که من دوست دارم انجام دهم این است که با سگم باشم. او همیشه در کنار من است. موقعی که در حال تلوزیون نگاه کردن هستم روی پاهایم است، موقعی که در رختخوابم ، روی زمین در کنار من است ، فقط حضور او برای من کافیست و حتی برای او. بعضی اوقات بهترین کاری که می توانید با سگتان انجام دهید...هیچ چیز

سگتان را به مکانهای مختلف ببرید!

فروش انواع باکس حمل حیوانات خانگی

فروش انواع مکمل و غذای خشک حیوانات خانگی

فروش انواع لوازم حیوانات خانگی

مترجم: آیین مهرآرا

منبع:woofwoof.ir

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
30