آیا میزان ctr در نتایج جستجو فاکتور رنکینگ است
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 32345372
بازدید کننده: 30996782
بازدید های امروز: 7073
بازدید های دیروز: 32598
برچسب ها

ctr چیست,افزایش بازدید,سئو سایت

به عبارتی دیگر آیا گوگل هنگام محاسبه رنک صفحات از Ctr استفاده می کند؟

نکند می پرسید ctr چیست ؟!!! منظور کلیک بر روی لینک های ظاهر شده در نتایج جستجو از سایت شماست.

بین سئوکاران در این مورد نیز اختلاف است.

مسئله ای که من دارم این است که این مورد را براحتی می توان دستکاری نمود. فقط کافیست به تعدادی تیم در اقسا نقاط دنیا پول بدهید تا روی نتایج شما در SERPها کلیک کنند و شاهد بالارفتن محسوس رنکینگ و افزایش بازدید خود باشید.

بنابراین شخصاً فکر نمی کنم که این مورد یک فاکتور رنکینگ بشمار رود (حداقل نه یک مورد واضح و مطمئن)، اما از آنجاییکه بین سئوکاران اختلاف نظر وجود دارد این مورد را نامطمئن در نظر میگیرم. من حدس می زنم که اگر نتیجه خاصی هیچگاه کلیکی دریافت نکند ممکن است نشانه ای از عدم تعلق آن نتیجه به جستجوی مورد نظر باشد.

واضح است که شما می خواهید مطمئن شوید که نتایج شما تا حد امکان جذاب باشند (عنوان خوب، توصیفات متا و …) تا حداکثر ترافیک را برای شما به ارمغان بیاورند.

سعی کردم کمی این بحث را باز کنم اما واقعا وقتی فکر میکنم به نتیجه قطعی نمی رسم.اگر گوگل تعداد کلیک ها بر روی لینک ها را نشمارد یکی از فاکتورهای خود برای میزان محبوبیت لینک ها در بحث سئو سایت را از دست می دهد پس من فکر میکنم بهترین نتیجه ای که بتوان گرفت این است که گوگل این میزان محبوبیت را می سنجد اما از آن به گونه ای استفاده می کند که محسوس نباشد.

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
41
به علاوه
28
=

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما