آیا سایت های دارای طرح موبایل رنک بالاتری دارند
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 32342152
بازدید کننده: 30993571
بازدید های امروز: 3852
بازدید های دیروز: 32598
برچسب ها

افزایش ترافیک,طراحی ریسپانسیو سایت,طراحی سایت در سئو 

بنده اول این مقاله باید عذرخواهی کنم بابت عنوان مجهول آن ! -> عذر خواهی مرا بپذیرید.

چند دقیقه ای روی عنوان فکر کردم اما نتوانستم بهترین عنوان (برای اینکه شما دوستان عزیزم آن را متوجه شوید) را به درستی انتخاب کنم.

اما در کل باید خدمت شما عرض کنم که در این مقاله می خواهم از اهمیت لود صحیح ساختار سایت در موبایل ها صحبت کنم.

وبگردی با موبایل گسترده و در حال بیشتر شدن است. ممکن است شما در همین لحظه دارید این مقاله را از طریق موبایلتان مطالعه می کنید.

15% از ترافیک من در تیر ماه از طریق موبایل بود.

بنابراین واضح است که از نگاهی کاربردی، شما علاقه مند هستید که سایتتان از طریق موبایل بخوبی نمایش داده شود (بنده responsive layout را پیشنهاد می دهم)

اما آیا داشتن سایتی با طراحی خاص به گونه ای که خیلی راحت بر روی موبایل نمایش داده شود باعث بهبود ترافیک و رنک شما می شود؟

نظر مت کات در سال 2013 :

اگر محیط موبایلی ندارید … وقت آن است روی آن کار کنید

این صحبت به خوبی تاییدی است بر اینکه محیط موبایلی یکی از فاکتورهای کیفیت است (یا بزودی خواهد بود) بنابراین مطمئن شوید سایت تان محیط موبایلی را در اولویت دارد.

قطعا این امر دلیل این موضوع است که گوگل به این سایت ها رنک بالاتری در جستجوهای موبایلی می دهد.

در واقع اگر من خودم را جای شما بگذارم در اولین گام این سوال در ذهنم پیش می آید که آیا منظور ساخت اپلیکیشن برای سایتمان است ؟

خیر.منظور این است که همین نسخه تحت وب سایت شما باید خود را منطبق بر تغییر سایز در موبایل ها و تبلت ها به گونه ای تغییر دهد که تمام محتوا کاملا و به راحتی قابل مشاهده باشد.

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
19
به علاوه
37
=

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما