آیا لینک های nofollow روی رنکینگ تاثیر دارند
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 32501921
بازدید کننده: 31153158
بازدید های امروز: 9878
بازدید های دیروز: 26764
برچسب ها

آموزش لینک دادن,تاثیر لینک در سئو,تبادل لینک چیست

ویژگی nofollow از سوی گوگل برای مبارزه با مطالب هرز و بطور تخصصی برای جلوگیری از اسپم ارائه شده است.

ازنظر تکتیکی مطالب هرز به آن معناست که توسط گوگل ( و دیگر موتورهای جستجو که این ویژگی را ساپورت می کنند) دنبال نمی شوند و در محاسبه رنکینگ بحساب نمی آیند.

با اینکه بنده هم اعتقاد دارم صفحات هرز تاثیری روی رنکینگ ندارند اما اعتقاد فراگیری وجود دارد که صفحات اسپم تا حدودی روی رنکینگ تاثیر گذارند. دست کم، ترکیبی از لینک های معتبر و غیرمعتبر (که البته اصلا وجود ندارد!) باعث می شود که لینک های شما طبیعی بنظر برسند که این امر مطمئنا روی رنکینگ نیز تاثیر گذار است.

به عنوان یک مثال واقعی، بعد از اضافه کردن لینکی از ویکی پدیا بنده افزایش رنکینگ را مشاهده نمودم. برای درک بهتر به این نکته توجه کنید که تمامی لینک های ویکی پدیا اسپم هستند اما با اینحال نوشته معتبری هستند (حتی اگر پیج رنک خوبی نداشته باشند) و همچنین می دانیم که پیچ رنک یک زمانی فاکتور اصلی در رنکینگ بود ولی در حال حاضر خیر.

با بخاطر سپردن موارد بالا، در دو سال گذشته من خودم را زیاد نگران این موضوع که مطالب followed هستند یا خیر، نکرده ام.

با اینحال مت کات می گوید: من شک دارم به اینکه مطالب هرز روی رنکینگ تاثیربگذارند !!!!

به نظر بنده وقت بگذارید و هم از سایت های دارای لینک followed لینک بگیرید و هم از سایت های داری لینک nofollow که البته دارای رنک بالای 4 هستند لینک بگیرید.ترکیبی از اینها عموما جواب می دهد (یعنی نکته 13 این مقاله را حتما بخوانید)

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
43
به علاوه
33
=

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما