آیا کلمات کلیدی فاکتور رتبه بندی هستند
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 32391671
بازدید کننده: 31042988
بازدید های امروز: 20716
بازدید های دیروز: 32655
برچسب ها
آیا کلمات کلیدی فاکتور رتبه بندی هستند

کلمات کلیدی,کلمات کلیدی برای افزایش بازدید,کلمات کلیدی در مقاله چیست؟

از زمانی که دایناسورها در زمین جولان می دادند، یک نکته مهم در امر بازار و تجارت استفاده از کلمات یا عبارات کلیدی مناسب بوده است، چیزی که باعث بهبود رنک شما می شود.

زمانی که شما از یک کلمه یا عبارت بیشتر در متن خود استفاده می کنید، آن کلمه یا عبارت به عنوان کلمه ای کلیدی در متن شما به حساب می آید.

اما موضوع به همین سادگی نمی باشد، مجازات هایی برای کلمات کلیدی که بیش از حد عجیب و نامربوط باشند و وزن آنها نسبت به وزن محتوا از درصد کمی برخوردار باشد، در نظر گرفته می شود.

حقیقت این است که کلمات کلیدی چندان مهم نیست (حداقل نه برای زمانی که شما متنی طولانی در مطلبتان دارید).

من هرگز خودم را در این مورد نگران نمی کنم و مشکلی هم برای رنکینگ صفحه وب برای یک عبارت خاص ندارم.

اگر شما حداقل یکبار از عبارتی در متن خود استفاده کنید آنگاه آن عبارت قابلیت بالا بردن رنک متن را دارد.

در حقیقت، افزایش رنک بدون عبارت خاصی نیز ممکن است (اما این امر تلاش خوبی برای سئو نیست).

بنابراین ماشین حساب خودتان را کنار بگذارید و ارزش کلمات کلیدی را فراموش کنید.

من نمیگویم فراموش کنید کلمه کلیدی چیست .همانطور که قبلا هم اشاره شد کلمه کلیدی عبارتی است که بیشتر در قسمت های مختلف محتوای شما استفاده شده است و خوب قطعا گوگل مطلب شما را با ان کلمه کلیدی بیشتر می پسندد اما اگر و تنها اگر تقلب نکنید !!!!!!

*** اهمیت زیاد کلمات کلیدی را فراموش کنید***

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
25
به علاوه
15
=

به novintiur.ir امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما